O firmie - Instal Heating

Instal Heating – odwierty i montaż pompy ciepła

Nasza firma powstała w 1998 roku. Od samego początku działalności naszym celem była sprzedaż oraz profesjonalny montaż urządzeń do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, takich jak moduły, kolektory słoneczne i pompy ciepła. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę przy realizacji inwestycji: od planowania, poprzez projekt, finansowanie, instalację, rozruch, po dalszą opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną w zakresie eksploatacji zakupionych u nas systemów.

foto_1

Pompa ciepła - inwestycja, która się zwróci

Przy realizacji inwestycji kładziemy głównie nacisk na niezawodność i wieloletnie bezawaryjne działanie montowanych przez nas urządzeń. Żywimy przekonanie, iż jest to klucz to sukcesu promowanych przez nas technologii oraz satysfakcji i zadowolenia Klienta na długie lata. Dlatego oferujemy rozwiązania wyłącznie na bazie produktów renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zapleczu jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego projektu instalacyjnego – od pojedynczych systemów, po kompleksową realizację instalacji grzewczych budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

foto_2

Pompy ciepła - przebieg prac

Mamy pewność, że instalowane przez naszą firmę pompy ciepła będą działały prawidłowo i wydajnie, ponieważ przygotowujemy instalację w całości i sami zajmujemy się każdym etapem prac. Projektujemy odpowiedni system i wykonujemy odwierty pod pompy ciepła, a ostatnim etapem prac jest montaż pompy ciepła. Wieloletnie doświadczenie i korzystanie wyłącznie z produktów sprawdzonych producentów sprawiają, że zainstalowana przez nas pompa ciepła będzie stanowiła niezawodne źródło ogrzewania Państwa domu.


Copyright © 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzezone.