o firmie

Instal Heating – odwierty i montaż pompy ciepła

Nasza firma powstała w 1998 roku. Od samego początku działalności naszym celem była sprzedaż oraz profesjonalny montaż urządzeń do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, takich jak moduły, kolektory słoneczne i pompy ciepła. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę przy realizacji inwestycji: od planowania, poprzez projekt, finansowanie, instalację, rozruch, po dalszą opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną w zakresie eksploatacji zakupionych u nas systemów.

foto_1

Pompa ciepła - inwestycja, która się zwróci

Przy realizacji inwestycji kładziemy głównie nacisk na niezawodność i wieloletnie bezawaryjne działanie montowanych przez nas urządzeń. Żywimy przekonanie, iż jest to klucz to sukcesu promowanych przez nas technologii oraz satysfakcji i zadowolenia Klienta na długie lata. Dlatego oferujemy rozwiązania wyłącznie na bazie produktów renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zapleczu jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego projektu instalacyjnego – od pojedynczych systemów, po kompleksową realizację instalacji grzewczych budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

foto_2

Pompy ciepła - przebieg prac

Mamy pewność, że instalowane przez naszą firmę pompy ciepła będą działały prawidłowo i wydajnie, ponieważ przygotowujemy instalację w całości i sami zajmujemy się każdym etapem prac. Projektujemy odpowiedni system i wykonujemy odwierty pod pompy ciepła, a ostatnim etapem prac jest montaż pompy ciepła. Wieloletnie doświadczenie i korzystanie wyłącznie z produktów sprawdzonych producentów sprawiają, że zainstalowana przez nas pompa ciepła będzie stanowiła niezawodne źródło ogrzewania Państwa domu.


Instal Heating to wieloletnia firma, której specjalizację, od początku działalności, stanowią pompy ciepła. Zajmujemy się inwestycjami w tego typu urządzenia na każdym etapie prac. Krok po kroku planujemy działania, projektujemy, a następnie wykonujemy odwierty pod pompy ciepła i instalujemy je na miejscu. Dla nas opieka nad inwestycją obejmuje także rozruch urządzeń oraz późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Instal Heating to bowiem nie tylko profesjonalny montaż pompy ciepła, ale również kompleksowa pomoc klientowi w przeprowadzeniu całej inwestycji od początku do końca. Na nas możecie Państwo liczyć także pod kątem opieki nad urządzeniami podczas ich użytkowania. Nasze pompy ciepła to inwestycja, która sprawi, że zaoszczędzą Państwo na kosztach eksploatacji.

Copyright © 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzezone.