Dolne źródło-grunt

Grunt magazynuje ciepło z otoczenia i potrafi je przechowywać także przez długi okres. Dzięki temu dolne źródło ciepła ma stałą, względnie wysoką temperaturę przez cały rok, a co za tym idzie – również wysoką wydajność.

dom-kolektor

Wykorzystanie ciepła zmagazynowanego w gruncie odbywa się poprzez kolektory poziome lub sondy pionowe. Ciepło jest wtedy pobierane poprzez obieg pomocniczy (obieg solanki), przekazujący następnie uzyskaną energię na czynnik roboczy pompy ciepła.

 

dom-sonda


Instal Heating to wieloletnia firma, której specjalizację, od początku działalności, stanowią pompy ciepła. Zajmujemy się inwestycjami w tego typu urządzenia na każdym etapie prac. Krok po kroku planujemy działania, projektujemy, a następnie wykonujemy odwierty pod pompy ciepła i instalujemy je na miejscu. Dla nas opieka nad inwestycją obejmuje także rozruch urządzeń oraz późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Instal Heating to bowiem nie tylko profesjonalny montaż pompy ciepła, ale również kompleksowa pomoc klientowi w przeprowadzeniu całej inwestycji od początku do końca. Na nas możecie Państwo liczyć także pod kątem opieki nad urządzeniami podczas ich użytkowania. Nasze pompy ciepła to inwestycja, która sprawi, że zaoszczędzą Państwo na kosztach eksploatacji.

Copyright © 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzezone.